Кошик
230 відгуків
Жидкий наливной акрил Plastall для реставрации ваннПосмотреть каталог
Официальный партнер Plastall Украина
+380 (67) 517-77-84
+380 (63) 209-37-01
+380 (66) 368-75-05

Рідкий акрил Plastall для реставрації підвіконь

Тріщини, сколи, подряпини, потемніння і деформації – далеко не повний перелік дефектів, які можуть з'явитися на поверхні підвіконня внаслідок тривалої або неакуратною експлуатації. Сліди від гарячих предметів, тривалого розміщення квіткових горщиків з рясним поливом, використання агресивних миючих засобів, перевантаження підвіконня – поширені причини втрати естетичного вигляду. Раніше в таких випадках вимагалося замінити підвіконня: але такі роботи є складними і дорогими, і передбачають наявність будівельної бруду в приміщенні.

Сучасна альтернатива – заливка підвіконь рідким акрилом. Він універсальний, адже підійде для пластикових, дерев'яних та бетонних виробів.

такий Метод реставрації дуже простий: наливний акрил Plastall змішують з затверджувачем до однорідності, і способом наливу наносять на поверхню. Надлишки матеріалу просто стечуть, при цьому залишився акрил утворює ідеально рівну глянсовий шар. Але матеріал вимагає тривалого висихання: рідкий акрил повністю затвердіє лише через 48 годин. Після цього можна нанести ще один шар: це забезпечить більш високу міцність покриття.

Заливка підвіконь рідким акрилом має цілий ряд переваг, серед яких:

  • безпека. Після пластифікації матеріал є хімічно нейтральним, він не вступає в реакції з миючими засобами. Також відсутні токсичні випаровування;
  • простота нанесення. Виконати роботу може людина без відповідного досвіду. Слідуючи інструкції, реставрація не створить проблем;
  • довговічність. Покрытие не выгорает при попадании солнечных лучей, устойчиво к физическим воздействиям;
  • эстетичность. Резиновый шпатель используется лишь для направления материала на непокрытые участки, поэтому на покрытии не будет следов валика или кисточки. Идеально ровная поверхность отличается глянцем, поэтому ее сложно отличить от покрытия нового подоконника.

Жидкий акрил Plastall – это гарантия качественно выполненных работ. Можно приобрести необходимый объем материала, что позволит обойтись без лишних затрат. Производитель создал надежную упаковку для сохранения характеристик жидкого акрила. Он поставляется в наборе с отвердителем, поэтому нет необходимости в дополнительных покупках: набор полностью готов к использованию.

Заказать жидкий акрил Plastall можно с доставкой по всей Украине.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner