Кошик
230 відгуків
Жидкий наливной акрил Plastall для реставрации ваннПосмотреть каталог
Официальный партнер Plastall Украина
+380 (67) 517-77-84
+380 (63) 209-37-01
+380 (66) 368-75-05

Реставрація ванн рідким акрилом "Наливна ванна"

Реставрація ванн рідким наливним акрилом

Зручність використання рідкого акрилу дає можливість провести реставрацію ванни швидко і без труднощів. Матеріал безпечний для користувача, а процедура підготовки і нанесення «наливним» методом займе не більш 3-х годин. Але є можливість скористатися послугами професіонала. Серед поширених причин залучення майстра:

  • необхідність попередньої підготовки ванній. Якщо зачистити поверхню самостійно складно, часто користуються послугами спеціаліста. Адже ванна повинна бути якісно очищеною і знежиреною, а також абсолютно сухий;
  • відсутність впевненості в якості самостійно зроблених робіт. Виконуючи реставрацію вперше, можна допустити незначні помилки. Наприклад, плитку по периметру ванни щільно обклеюють малярським скотчем, щоб на ній не залишилося слідів акрилу. Також захищають від потрапляння фарби отвір зливу, коли немає можливості демонтувати обв'язку. Якщо відсутній досвід виконання даного етапу, можуть з'явитися ускладнення. При виконанні робіт вперше, можуть бути несуттєві недоліки. Тому послуги майстри гарантують відсутність навіть незначних дефектів, наприклад, забрудненого зливного отвору;
  • економія часу і сил. Підготовчий етап передбачає ознайомлення з інструкцією, а також підготовку поверхні. Щоб зачистити стару фарбу алюмінієвої, чавунної або акриловою ванною, користуються наждачним папером або спеціальною насадкою на дриль, що вимагає відповідних умінь і фізичної сили. Незважаючи на простоту нанесення рідкого акрилу, процедура займе не менше години.

Допомога спеціаліста позбавить від зайвих турбот і гарантує якісно виконані роботи. Окремо варто звернути увагу на акуратність реставрації, адже не залишиться слідів фарби на кахлях та обв'язки.

Один з основних аргументів для залучення майстра – довговічність нового акрилового шару. Адже глянсове покриття прослужить довгі роки без появи дефектів, незалежно від частоти використання ванної, характеристик миючих засобів і т. д.

Наші фахівці гарантують доступну вартість проведення робіт. Ціна може незначно відрізнятися в залежності від розмірів ванної. У вартість також включено підготовчі роботи. Тобто врахувати, що вартість і монтаж нової сантехніки дорогі, вигода послуг фахівця очевидна.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner