Кошик
230 відгуків
Жидкий наливной акрил Plastall для реставрации ваннПосмотреть каталог
Официальный партнер Plastall Украина
+380 (67) 517-77-84
+380 (63) 209-37-01
+380 (66) 368-75-05

Рідкий наливний акрил для реставрації ванн Pabrec (Пабрек)

Рідкий наливний акрил Pabrec – сучасний матеріал, який дозволяє створити міцне глянсове покриття ванни способом наливу. Він починає тверднути відразу після нанесення, а повністю готової до використання відреставрована ванна буде через 48 годин.

Переваги рідкого акрилу Пабрек

Одна з основних характеристик продукції – висока якість покриття після висихання. Воно стійке до мінусових температур, випромінювання ультрафіолету, регулярного використання миючих засобів та фізичного впливу.

Виробник гарантує до 20-ти років стійкості покриття при правильному нанесенні.  

Рідкий акрил безпечний для користувача та навколишнього середовища: після висихання він нейтральний до хімічних реакцій або перепадів температур. Також відсутні токсичні випаровування.

Продукція компанії Pabrec створена за європейськими стандартами якості, тому в складі немає розріджувачів. Це гарантує відсутність різкого запаху, і дозволяє проводити роботи людям, чутливим до поширених алергенів.

Реставрувати ванну може кожен бажаючий, незалежно від наявності навичок проведення аналогічних робіт. Продукція доповнено детальної покрокової інструкцією, що дозволяє самостійно провести роботи.

Рідкий акрил Pabrec універсальний: його можна використовувати для акрилової, чавунної або сталевої поверхні.

Особливості використання матеріалу

Покриття складається з двох компонентів, які слід ретельно змішати перед початком роботи. Реставрація здійснюється методом наливу, і повинна бути виконана протягом 60 хвилин. Після закінчення цього часу матеріал починає загусати, і якість роботи знижується. Не варто купувати рідкий наливний акрил «з запасом»: компоненти у відкритих упаковках, або вже змішані в одній ємності, не підлягають зберіганню.

Щоб забезпечити максимальну адгезію, поверхню ванни максимально ретельно зачищають від старої фарби, а також від слідів корозії. Ванну потрібно добре вимити, висушити і знежирити, щоб на поверхні відсутня волога і жирові сліди.

Особливість рідкого акрилу в тому, що для його нанесення немає необхідності користуватися валиком або щіткою. Спосіб наливу дозволяє матеріалу рівномірно розподілитися по всій поверхні, формуючи більш товстий шар на дні.  При цьому відбувається самовирівнювання, відсутні патьоки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner