Кошик
230 відгуків
Жидкий наливной акрил Plastall для реставрации ваннПосмотреть каталог

Официальный партнер Plastall Украина

+380 (67) 517-77-84
+380 (63) 209-37-01
+380 (66) 368-75-05
Официальный партнер Plastall Украина

Plastall.in.ua спеціалізується на наданні якісних матеріалів для реставрації ванн, піддонів або душової кабіни. Така продукція завжди актуальна, адже сантехніка при активному використанні втрачає свій первісний вигляд: з'являються тріщини, пожовтіння, сколи, подряпини або потертості. Сучасний рідкий акрил дозволяє провести реконструкцію, не замінюючи дорогу і важку сантехніку зі складним монтажем.

Якість робіт залежить від правильно обраного матеріалу, тому ми пропонуємо лише оригінальну продукцію. На сайті представлені товари брендів Plastall, пряма співпраця з якими є запорукою доступною вартості і відсутності підробок.

Вузька спеціалізація на рідкому акрилі і супутніх матеріалах має безліч переваг: наші співробітники знають процес реставрації до найдрібніших деталей, як і особливості вибору засобів. Тому клієнти можуть придбати набори для самостійного проведення робіт, що обрані фахівцями: у них є рідкий акрил, доповнений супутніми матеріалами. Набір укомплектований всім необхідним, що дуже зручно.

Тому співпраця з нами гарантує:

  • зручність;
  • найкращі ціни;
  • безпека;
  • висока якість продукції, а, відповідно, і виконаних робіт.

Ми пропонуємо великий асортимент товару в різних обсягах: це позбавляє від необхідності купувати велику тару рідкого акрилу, який швидко твердне. Невеликі упаковки також можуть бути використані, щоб спробувати самостійно працювати з матеріалом: це зовсім нескладно, якщо дотримуватися інструкції.

Ми співпрацюємо лише з двома брендами, але завжди впевнені в якості продукції безпосередньо від виробників. Матеріали абсолютно безпечні для користувача після повного затвердіння. Але, на відміну від аналогів, і під час роботи з рідким акрилом не з'являться алергічні реакції. Адже відсутні токсичні випаровування і різкий запах.

Спеціалізація на реставрації ванн, раковин і піддонів дає можливість запобігти поширені помилки: клієнт повинен знати, що білий колір акрилу буде відрізнятися яскравістю від білизни ванни, яка вже була у використанні. Тому оновлювати покриття рідким наливним акрилом варто повністю.

Представлений на сайті наливний акрил не висихає менше ніж за 48 годин: це свідчить про відсутність перевищення кількості пластифікаторів в складі, а, відповідно, покриття буде міцним і довговічним.

Додатково можна звернутися за допомогою до консультанта, який допоможе знайти краще рішення проблеми.

Доставка дозволяє замовити товар з будь-якого регіону України.

Групи товарів та послуг

Вітрина

Статті

Портфоліо

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner