Епоксидна смола прозора HARD EPOXY для об'ємних заливок стільниць з затверджувачем (товщина шару до 7см) 3кг
2 460 ₴/комплект
2 240 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: HARD-EPOXY-0103
Епоксидна смола HARD EPOXY прозора для об'ємних заливок стільниць з затверджувачем (товщина шару до 7см) 3кг
Епоксидна смола HARD EPOXY для об'ємних заливок стільниць - двокомпонентний, не містить розчинник, низьков'язкий склад на основі модифікованої епоксидної смоли і спеціальних затверджувачів.
Характеристики епоксидної смоли HARD EPOXY
- Максимальна товщина шару: 70 мм.
- Пропорції змішування (за вагою): 100:33 (для заливки до 25мм), 100:33 (для заливки більш 25мм)
- Час затвердіння 2-3 доби
- Повне затвердіння для подальшої механічної обробки - від 3 днів при t +22 + 25 ° С
В'язкість смоли HARD EPOXY:
- Смола епоксидна - 900 мпа
- Затверджувач - 40 мпа
- Мікс - 400 мпа
- Щільність міксу А + В: 1,1 г / см3
- Твердість: 82 шор EN ISO 868
В комплект входить: Епоксидна смола (модифікована) + Затверджувач (загальна вага 3 кг)
2,310 кг - компонент A ( смола)
0,690 кг - компонент Б (затверджувач)
Максимальна товщина шару: 70 мм
Після застигання утворює виріб: повністю прозоре, без включень повітря, з високим модулем пружності, високо стійке до зовнішніх впливів: короткочасний нагрів до +80 С, стійкість до стирання, УФ-стійкість, стійкість до впливу вологи, хімстійкість: до лугів і розбавлених кислот, 100% стійкість до нафтопродуктів.
Застосування
Для заливки багатошарових виробів і покриттів товщиною до 70 мм
Підготовка
Поверхня повинна бути рівною, без пошкоджень та дефектів, чистою, сухою. Приміщення повинно бути знепилено. Виключені протяги, протікання води. Для герметизації форм можна використовувати тільки силіконові герметики, акрилові застосовувати не можна. Для полегшення знімання готового вироби рекомендується застосовувати розділові склади (EcoWax або інші аналоги).
Змішування
Підготуйте робочу поверхню для роботи зі смолою і форму для заливки. Форма повинна бути знепилена і покрита розділовим складом (виняток: силіконові форми), пористі наповнювачі для заливки необхідно заздалегідь покрити лаком або тонким шаром смоли щоб уникнути появи бульбашок повітря в готовому виробі. Рекомендуємо накрити робочу поверхню поліетиленовою плівкою або щільною тканиною. Заздалегідь підготуйте ацетон або інший розчинник для видалення випадкових небажаних плям смоли, а так само тару: 2 шт. та інструмент для змішування. Для зважування компонентів використовуйте електронні ваги. Рекомендована робоча температура епоксидної смоли і приміщення: t +20..+25 °C. Щоб забезпечити добре перемішування, змішайте компоненти спочатку в першій тарі, потім перелийте в другу і знову перемішайте. Для змішування великих обсягів смоли за один раз рекомендується використовувати дриль з насадкою для змішування. Щоб уникнути перегріву складу і утворення великої кількості бульбашок повітря використовуйте дриль на малих обертах. Час перемішування залежить від температури складу та його обсягу. Орієнтовний час перемішування становить 4-7 хвилин у першій тарі і 2-3 хвилини у другій, до досягнення повної однорідності та прозорості складу. Допускається змішування в заводській тарі. Перед переливанням раз перемішаного складу, відро від другого компонента необхідно очистити від залишків компонента ацетоном і протерти насухо безворсовою тканиною. Після заливки складу у форму рекомендується накрити виріб, щоб у нього не потрапили сміття і пил.
Після застигання утворює виріб: повністю прозоре, без включень повітря, з високим модулем пружності, УФ-стійке, химстойкоє до лугів і розбавлених кислот, 100% стійке до впливу нафтопродуктів, стійке до впливу вологи, високо стійкий до зовнішніх впливів: короткочасного нагрівання до +80 С, стирання.
Може використовуватися з різними декоративними елементами: камені, дерево, метал.
Адгезія до поверхонь: метали, бетон, дерево, скло, кераміка; крім поліетилен, поліпропілен, та ін.
Колеровка
При використанні пігментних паст сторонніх виробників рекомендується заздалегідь робити пробні заливки самостійно. Рекомендована кількість доданого колера: 0,1-0,3%; максимальне 1%.
Нанесення
Склад вилити на підготовлену поверхню. Переконатися, що форма встановлена строго горизонтально (за рівнем).
Зберігання
Зберігати в сухому приміщенні при температурі від +5 °С до +30 °С. Не допускати прямого впливу сонячних променів. Ємності з частково використаним матеріалом повинні бути щільно закриті. При транспортуванні допускається заморожування компонентів.
Заходи безпеки
Продукт може викликати роздратування у людей з чутливою шкірою. Перед початком робіт нанесіть захисний крем на відкриті ділянки шкіри. Необхідно використовувати захисний одяг, рукавички, респіратор, окуляри. Якщо склад або його компоненти випадково потрапили в очі, органи дихання, або на шкірні покриви, негайно промийте теплою водою і зверніться до лікаря. Компоненти А і В є пожежонебезпечними – не дозволяється курити, працювати з відкритим вогнем, користуватись електронагрівальними приладами поблизу місця зберігання матеріалу і виробництва робіт. При роботі в закритих приміщеннях важливо забезпечити відповідну вентиляцію під час нанесення і висихання покриття. У рідкому стані компоненти А і В можуть забруднювати водні джерела, їх не можна зливати в стічну каналізацію та водоймища, а також неприпустимо їх проникнення в грунт.
Переваги епоксидної смоли HARD EPOXY
- Максимально прозора
- Можна додавати барвники
- Без запаху
- Час твердіння 24 год
- Максимальна температура нагрівання рідкої смоли +60 градусів Цельсія, температура займання +300 градусів Цельсія.
- Температура руйнування твердої смоли +90 градусів Цельсія.
- Всі необхідні наповнювачі і пластифікатори вже містяться в складі.
- Мінімальна кількість бульбашок
- Можливість заливати шарами
- Разовий шар заливки до 7см
Переваги поверхонь з епоксидної смоли HARD EPOXY
- Вологостійкість
- Не боїться агресивного впливу миючих і чистячих засобів.
- Легко миється
- Підвищена стійкість до УФ-випромінювання.
- Не дає усадку при висиханні
- Створює ідеально рівну поверхню
- Висока стійкість до механічних пошкоджень – вм'ятини від ударів, порізи, подряпини.
- Легко ремонтується при зносі.
Інструкція як зробити стільницю своїми руками
- Потрібен рівний, горизонтальний стіл, виставлений за рівнем.
- В якості підкладки на стіл кладемо поліетилен або папір від самоклеючих плівок ORACAL (смола до неї не пристає). Папір рівною і не м'ятою.
- В якості рамки беремо обрізки ДСП в будь-якому меблевому цеху. З внутрішньої сторони ДСП досить обклеїти звичайним скотчем.
- Викладаємо все з п. 2 та п. 3 на стіл, прикручуємо або притискаємо струбцинами. Обов'язково зовні потрібно проклеїти нижній стик гарячим клеєм (пістолет+палички) або сантехнічним силіконом.
- Готуємо слеби - вставки з різних порід деревини. Слеби обов'язково потрібно грунтувати тієї ж смолою, використовуючи пензлик і відкласти на добу, інакше в наслідок заливки, з дерева будуть виходити бульбашки повітря і все запіниться!
- Викладаємо проґрунтовані слеби всередину конструкції і визначаємо кількість матеріалу для заливки. Вам потрібно знати довжину, ширину і товщину виробу за мінусом наповнювача, плюс 5-10% запасу.
- В якості наповнювача можна використовувати буквально все, єдине пам'ятайте, що легкий наповнювач повинен бути приклеєний, інакше він спливе, навіть слеби іноді плавають!
- Наступний етап - змішування матеріалу. Використовувати суху, чисту тару, бажано не пластикову, повільно вливайте в смолу і затверджувач обережно перемішуйте суміш міксером на малих обертах протягом 7-10 хвилин. Можна використовувати і чисту палицю, але це вже довше. Пам'ятайте, по краях залишається не промішанна смола, тому суміш бажано перелити в іншу тару і ще раз перемішати.
- Не поспішаючи виливайте смолу тонким струменем бажано в середину заготівлі. Не намагайтеся вилити все до останньої краплі, краще залиште тару перевернутою над непотрібною ємністю. Потім її можна повторно використовувати.
- Спостерігайте за опалубкою і бульбашками, допомагайте їм зубочисткою, феном, але краще газовим пальником. Періодично підходите до заготівлі і перевіряйте її стан.
- Товщина кожного шару не повинна перевищувати 7 см. Чим тонше шари, тим менше у них буде бульбашок! Чим довше часові проміжки, тим більша ймовірність побачити шари на торці виробу.
- При заливці слябів, товщина смоли повинна бути однакова з обох сторін заготовки, інакше її почне витріщати в одну сторону. Найчастіше дерево зверху (і знизу) залишається чистим, а після шліфування полірується спеціальним маслом.
- Після заливки останнього шару проведіть описані вище процедури і накрийте підручними засобами заготовку на добу, а якщо ви не поспішаєте, то й на всі сім!
- Подальші дії - це підрізка, якщо потрібно, шліфування наждачним папером, якщо потрібно, полірування або покриття тонким шаром тієї ж смолою або поліуретановим лаком.
Базові правила роботи з епоксидною смолою:
- Працювати з матеріалом можна при температурі повітря від +18 до 25 °С, при меншій температурі смола не висохне, а при більшій буде спочатку дуже рідкою, а потім різко затвердіє.
- У приміщенні, в якому буде проводитися робота з матеріалом, має бути сухо.
- При зберіганні і транспортуванні всі інгредієнти повинні знаходитися в герметичній тарі
- Пропорції смоли і затверджувача повинні бути у вагових частинах (використовуйте ваги, а не мірну тару), згідно пропорції зазначеної на етикетці.
- У холодну пору року перед початком роботи смола, принесена з вулиці, повинна відстоятися при кімнатній температурі не менше 12год, а якщо треба терміново розпочати роботу, то смолу можна підігріти до 40-50°С (затверджувач гріти заборонено).
- Максимальна температура нагрівання смоли +60°С, сухого виробу +90°С
- Мінімальна кількість епоксидної смоли, яка вступає в реакцію з затверджувачем – 20 г.
- Не прагнете додати затверджувача більше, ніж у пропорції рекомендованої зазначеної на етикетці, щоб швидше висохло, так як властивості виробу при цьому помітно погіршуються, воно стає крихким. А якщо менше ніж належить, то виріб не висохне і залишиться липким.
- Пам'ятайте епоксидна смола продовжує полімеризовані протягом 7-30 днів!
- Затверджувач вступає в реакцію з одноразовим стаканчиком, намагайтеся використовувати поліетиленову, а краще силіконову тару.
- Працювати з епоксидною смолою рекомендується в звичайних латексних рукавичках, їх можна надіти поверх простих робочих, а розрівнювати смолу зручно гумовим шпателем.
- Вологість – ворог епоксидних смол.
* Рекомендована товщина заливки орієнтована на стандартний виріб, що складається з 25-30% смоли і 75-70% дерева або різних включень, таких, як каміння, штучні квіти, металевих деталей, пробок і т. д.
Для проектів, що перевищують рекомендоване співвідношення, просимо контактувати з нашою техпідтримкою для пошуку індивідуального рішення.
При заливці стільниць більше 1.2 метра завдовжки, рекомендується заливати в два етапи - 3-4 см і наступні 2-3 см за добу, щоб уникнути перегріву.
Час очікування замішаної смоли в тарі кількістю суміші 5-10 кг - 7 хвилин до 5 кг - 10-12 хвилин. Після зазначеного часу рекомендується здійснювати заливку (час заливки не повинно перевищувати 5 хвилин).
При перевищенні рекомендованих даних смола може закипіти.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Німеччина |
Упаковка | Пластикова банка |
Вид синтетичної смоли | Епоксидна |
Вага | 3 кг |
Користувальницькі характеристики | |
Виробник | HARD EPOXY |
Колір | Прозорий |
Запах | Відсутній |
- Ціна: 2 240 ₴/комплект